خرید ممبر تلگرام

امکانی جدید برای مدیران کانال های تلگرام

اگر شما هم مدیر کانالی در تلگرام هستید و می‌خواهید به وضع مدیریت کانال سر و سامانی بدهید حتما از قابلیت جدید تلگرام استفاده کنید.

 1. امکان ایجاد و چت به صورت گروهی با اتاق‌های گفتگوی تا بی نهایت نفر!
 2. امکان افزودن امضا به پست‌ها در کانال
 3. اضافه شدن آیکون Quick Share به ربات‌ها
 4. امکان افزودن امضا به پست‌ها در کانال
 5. بهره مندی از فضای ابری نامحدود و دسترسی دائمی به اطلاعات
 6. امکان ارسال (forward) پیام ها و رسانه ها بلافاصله پس از دریافت
 7. اضافه کردن بیوگرافی و معرفی نامه مختصری از خود به پروفایل تلگرام
 8. درج پیام های مهم در بالای گروه
 9. ارسال تصاویر محوشونده
 10. جستجوی کانال ها و ربات های پربیننده
 11. ساخت هایپرلینک در تلگرام
 12. پشتیبایی از زبان فارسی
 13. تغییر تم و رنگ بندی تلگرام
 14. پنل مدیریت ادمین ها

خرید ممبر تلگرام

خرید ممبر تلگرام

هرچه تعداد ممیر های شما بیشتر باشد کاربران جدید راحتر به کانال شما میپیوندند، افزایش ممبر کانال تلگرام یکی از دغه دغه های مدیران کانال تلگرام میباشد که مییتواند به کسب و کار شما رونق بخشد. با توجه به اینکه در روز های ابتدایی شروع به کار کانال تلگرام نیازمند گسترش مطالب کاال و افزایش ممبر کانال تلگرام میباشید باید اعتماد کاربران را به کانال جلب کرد یکی از نکاتی که میتواند شما را در رونق بخشیدن به کسب و کار و افزایش جلب اعتماد کاربران کمک نماید خرید ممبر تلگرام و افزایش ممبر کانال میباشد

مشاهده متن کامل »

افزایش ممبر تلگرام

افزایش ممبر تلگرام

زمانی که قابلیت ایجاد کانال به اپلیکیشن پیام‌رسان تلگرام اضافه شد، می‌شد حدس زد که کاربران بسیاری از این قابلیت استفاده کنند و کانال‌های فراوانی با موضوعات گوناگون به وجود بیاید. مزیت‌های مهم کانال‌های تلگرام مانند روش ساده‌ی ارتباط با مخاطب و ساده بودن انتشار محتوا در این کانال‌ها، انگیزه خوبی به بسیاری از اشخاص و صاحبان کسب و کارها داد تا از طریق کانال‌های تلگرام ارتباط با مخاطبین قبلی خود را حفظ کرده و یا گستره‌ی مخاطبین خود را افزایش دهند. اما مدیران این کانال‌های نو ظهور با چالشی مواجه هستند که پیش از این مشابه‌اش را در هیچ شبکه‌ی اجتماعی ندیده‌اند.

مشاهده متن کامل »

آکادمی تلگرام

آکادمی تلگرام

در این قسمت سعی بر ان است آموزش کاملی ازقسمت های مختلف تلگرام از جمله افزایش ممبر کانال تلگرام - تفاوت انواع ممبر- ساخت شماره مجازی - ساخت ربات افزایش ممبر در اختیار دوستان قرار گیرد امید است این آموزش افزایش ممبر کانال تلگرام دبد کاملی از این موضوع به شما بدهد بر همین اساس به استحضار کاربران عزیر میرساند این آموزش به صورت کامل میباشد به طوری که کلیه مسائل پوشش داده میشود در صورتی که برایتان سوالی در پیش امد با ما در ارتباط باشد.ذکات علم انتشار آن است. .

مشاهده متن کامل »

این قسمت مربوط به کسانی است که کد بازدید رایگان دارد یا در قرعه کشی خرید ممبر تلگرام برنده شده اند.