خرید ممبر تلگرام

آموزش تغییر ظاهر متن پیام در تلگرام

همانطور که می‌دانید پس از آپدیت تلگرام قابلیت‌های جالبی به آن اضافه شده است. یکی از این قابلیتها امکان استفاده از رباتهای درونی (Inline Bots) است. در این مطلب می‌خواهیم تغییر ظاهر (استایل) متن را با استفاده از ربات درونی bold@ به شما آموزش دهیم.

برای این کار در قسمت نوشتن پیام،  bold@ را تایپ کرده و بعد از گذاشتن یک فاصله، متن مورد نظر خود را بنویسید.

حالا از منوی باز شده نوع دلخواه استایل متن خود را با لمس کردن آن انتخاب کنید. (مانند شکل زیر)

به این ترتیب می توانید متن دلخواه خود را به یکی از سبک ضخیم (bold)، کج(italic) و Fixedsys تبدیل کنید. به این ترتیب مخاطب شما متن دریافتی را با استایلی متفاوت مشاهده می‌کند که می‌تواند باعث جذابیت بیشتری برای او شود.

توجه داشته باشید این قابلیت در حال حاضر فقط برای متن‌های بسیار کوتاه کار می‌کند و امکان انجام تغییر استایل تنها قسمتی از متن وجود ندارد.

 افزایش ممبر تلگرام

خرید ممبر تلگرام

خرید ممبر تلگرام

هرچه تعداد ممیر های شما بیشتر باشد کاربران جدید راحتر به کانال شما میپیوندند، افزایش ممبر کانال تلگرام یکی از دغه دغه های مدیران کانال تلگرام میباشد که مییتواند به کسب و کار شما رونق بخشد. با توجه به اینکه در روز های ابتدایی شروع به کار کانال تلگرام نیازمند گسترش مطالب کاال و افزایش ممبر کانال تلگرام میباشید باید اعتماد کاربران را به کانال جلب کرد یکی از نکاتی که میتواند شما را در رونق بخشیدن به کسب و کار و افزایش جلب اعتماد کاربران کمک نماید خرید ممبر تلگرام و افزایش ممبر کانال میباشد

مشاهده متن کامل »

افزایش ممبر تلگرام

افزایش ممبر تلگرام

زمانی که قابلیت ایجاد کانال به اپلیکیشن پیام‌رسان تلگرام اضافه شد، می‌شد حدس زد که کاربران بسیاری از این قابلیت استفاده کنند و کانال‌های فراوانی با موضوعات گوناگون به وجود بیاید. مزیت‌های مهم کانال‌های تلگرام مانند روش ساده‌ی ارتباط با مخاطب و ساده بودن انتشار محتوا در این کانال‌ها، انگیزه خوبی به بسیاری از اشخاص و صاحبان کسب و کارها داد تا از طریق کانال‌های تلگرام ارتباط با مخاطبین قبلی خود را حفظ کرده و یا گستره‌ی مخاطبین خود را افزایش دهند. اما مدیران این کانال‌های نو ظهور با چالشی مواجه هستند که پیش از این مشابه‌اش را در هیچ شبکه‌ی اجتماعی ندیده‌اند.

مشاهده متن کامل »

آکادمی تلگرام

آکادمی تلگرام

در این قسمت سعی بر ان است آموزش کاملی ازقسمت های مختلف تلگرام از جمله افزایش ممبر کانال تلگرام - تفاوت انواع ممبر- ساخت شماره مجازی - ساخت ربات افزایش ممبر در اختیار دوستان قرار گیرد امید است این آموزش افزایش ممبر کانال تلگرام دبد کاملی از این موضوع به شما بدهد بر همین اساس به استحضار کاربران عزیر میرساند این آموزش به صورت کامل میباشد به طوری که کلیه مسائل پوشش داده میشود در صورتی که برایتان سوالی در پیش امد با ما در ارتباط باشد.ذکات علم انتشار آن است. .

مشاهده متن کامل »

این قسمت مربوط به کسانی است که کد بازدید رایگان دارد یا در قرعه کشی خرید ممبر تلگرام برنده شده اند.