خرید ممبر تلگرام

افزایش ممبر تلگرام

چهار شایعه تلگرامی که احتمالا نمی‌دانستید!

۱- ارسال ۱۰ استیکر برای خروج از وضعیت ریپورت

حتما دیده اید که تصویر پروفایل بعضی اکانتهای تلگرام نوشته شده است که «ریپورتم. ۱۰ تا استیکر بفرست تا جواب بدم».
اگر شما این کار را کنید به راحتی خودتان را در خطر ریپورت شدن قرار می دهید. در واقع اگر به شخصی چند پیام پی در پی بدهید و جوابی دریافت نکنید، تلگرام اکانت شما را برای مدتی بلاک می‌کند. اگر خیلی خوش شانس باشید این مدت کوتاه خواهد بود و البته ممکن تلگرام تنبیه طولانی مدتی برای شما در نظر بگیرد.
پس به هیچ وجه به درخواست این افراد توجه نکنید و فقط کافیست که یک پیام برای آنها بفرستید و منتظر بمانید تا پاسخ بدهند و بعد گفتگوی خود را ادامه دهید.

۲- دیلیت اکانت برای خروج از وضعیت ریپورت

شایعه ی بعدی این است که اگر اکانت تلگرام خود را حذف کنید و دوباره اکانت بسازید، از وضعیت ریپورت خارج می شوید. خروج از ریپورت ربطی به دیلیت اکانت ندارد و اتفاقا اگر چند بار به صورت پی در پی دیلیت اکانت کنید و مجددا ایجاد اکانت کنید، تلگرام برای شما تنبیه زمانی در نظر می گیرد. یعنی برای مدتی اجازه ساخت مجدد حساب کاربری نمیدهد و سرتان بی کلاه می ماند.

۳- دعوت از افراد غریبه برای ارسال پیام به شخص

شایعه دیگری که درباره خروج از وضعیت ریپورت وجود دارد این است که به هر روشی از افراد کاملا ناشناس بخواهید که برای شما استیکر بفرستند. این کار هم هیچ تاثیری در خروج شما از وضعیت ریپورت نخواهد داشت و صرفا زمان خود را هدر می دهید.

۴- تشویق کاربر به ارسال یک پیام تبلیغاتی به گروههای دیگر

متاسفانه دیده شده است که افرادی سودجو و شایعه پرداز، متنی را در گروهها و کانالها منتشر می‌کنند و از شما می‌خواهند که آن پیام را به گروههای دیگر بفرستید تا اکانت شما از ریپورت خارج شود. بدیهی است که این مطلب صحت ندارد و اتفاقا انجام این کار باعث می شود که از نظر تلگرام یک اسپمر (منتشر کننده پیامهای هرز) شناخته شوید و تاریخ رفع ریپورت شما به زمان طولانی تری تغییر پیدا کند.

مجموعه کلمات کلیدی :


خرید فالوور اینستاگرام

خرید ممبر تلگرام

همانطور که میدانید ، خرید فالوور اینستاگرام از طریق ربات اینستاگرام به صرفه ترین و بهینه ترین حالت ممکن در خرید فالوور اینستاگرام است. شما در این روش تعداد فالوور مشخصی را خریداری می کنید و سیستم دقیقا همان تعداد فالوور واقعی برای پیج اینستاگرام شما جذب می کند.

مشاهده متن کامل »

خرید لایک اینستاگرام

افزایش ممبر تلگرام

همانطور که می دانید اینستاگرام در اقدامی جدید برای ویدیو ها شمارنده تعداد بازدید در نظر گرفته است.اگر تعداد فالوور هاتون کم است و ویدیو هاتون بازدید ندارند می تونید افزایش بازدید تعداد بازدید که با عبارت های ویو (View) و یا سین (Seen) مم از آن یاد می شود را افزایش دهید.

مشاهده متن کامل »

آکادمی اینستاگرام

آکادمی تلگرام

اما برای بهره مندی از مزایای حضور و تبلیغات هدفمند در اینستاگرام ابتدا باید این شبکه اجتماعی را به خوبی شناخت و نجوه استفاده از امکانات آن را فرا گرفت. در این راستا آموزش اینستاگرام به شکل جامع و صفر تا صد به زبان فارسی تهیه شده است که در ادامه می توانید از آن استفاده کنید. .

مشاهده متن کامل »


خرید ممبر تلگرام

خرید ممبر تلگرام

هرچه تعداد ممیر های شما بیشتر باشد کاربران جدید راحتر به کانال شما میپیوندند، افزایش ممبر کانال تلگرام یکی از دغه دغه های مدیران کانال تلگرام میباشد که مییتواند به کسب و کار شما رونق بخشد. با توجه به اینکه در روز های ابتدایی شروع به کار کانال تلگرام نیازمند گسترش مطالب کاال و افزایش ممبر کانال تلگرام میباشید باید اعتماد کاربران را به کانال جلب کرد یکی از نکاتی که میتواند شما را در رونق بخشیدن به کسب و کار و افزایش جلب اعتماد کاربران کمک نماید خرید ممبر تلگرام و افزایش ممبر کانال میباشد

مشاهده متن کامل »

افزایش ممبر تلگرام

افزایش ممبر تلگرام

زمانی که قابلیت ایجاد کانال به اپلیکیشن پیام‌رسان تلگرام اضافه شد، می‌شد حدس زد که کاربران بسیاری از این قابلیت استفاده کنند و کانال‌های فراوانی با موضوعات گوناگون به وجود بیاید. مزیت‌های مهم کانال‌های تلگرام مانند روش ساده‌ی ارتباط با مخاطب و ساده بودن انتشار محتوا در این کانال‌ها، انگیزه خوبی به بسیاری از اشخاص و صاحبان کسب و کارها داد تا از طریق کانال‌های تلگرام ارتباط با مخاطبین قبلی خود را حفظ کرده و یا گستره‌ی مخاطبین خود را افزایش دهند. اما مدیران این کانال‌های نو ظهور با چالشی مواجه هستند که پیش از این مشابه‌اش را در هیچ شبکه‌ی اجتماعی ندیده‌اند.

مشاهده متن کامل »

آکادمی تلگرام

آکادمی تلگرام

در این قسمت سعی بر ان است آموزش کاملی ازقسمت های مختلف تلگرام از جمله افزایش ممبر کانال تلگرام - تفاوت انواع ممبر- ساخت شماره مجازی - ساخت ربات افزایش ممبر در اختیار دوستان قرار گیرد امید است این آموزش افزایش ممبر کانال تلگرام دبد کاملی از این موضوع به شما بدهد بر همین اساس به استحضار کاربران عزیر میرساند این آموزش به صورت کامل میباشد به طوری که کلیه مسائل پوشش داده میشود در صورتی که برایتان سوالی در پیش امد با ما در ارتباط باشد.ذکات علم انتشار آن است. .

مشاهده متن کامل »

این قسمت مربوط به کسانی است که کد بازدید رایگان دارد یا در قرعه کشی خرید ممبر تلگرام برنده شده اند.


خدمات وب سایت تلگرام اد ممبر
افزایش بازدید کانال تلگرام
افزایش ممبر کانال تلگرام
افزایش ممبر تلگرام
افزایش بازدید کانال
خرید ممبر تلگرام
خربد ممبر
خربد ممبر کانال
ربات افزایش ممبر تلگرام
logo-samandehi