خرید ممبر تلگرام

تبدیل کانال خصوصی به عمومی و بلعکس

شما براحتی نوشیدن یک فنجان چای می‌توانید کانال تلگرام خود را از خصوصی به عمومی یا برعکس تبدیل کنید. برای اعمال این تغیرات باید مراحل ساده‌ای طی شود. در این ابنجا تلاش میشود  به آموزش نحوه تبدیل کانال خصوصی تلگرام به کانال عمومی و برعکس بپردازیم.
کانال های تلگرام دو نوع  میباشد. نوع اول کانال های
  • خصوصی یا پرایوت (Private Channel)
  • کانال های عمومی یا پابلیک (Public Channel)
در زیر به صورت نمونه شکل این دو نوع کانال اورده شده است
  • خصوصی یا پرایوت (Private Channel)
  • کانال های عمومی یا پابلیک (Public Channel)
 این دو دسته از کانال های تلگرام تفاوت‌هایی نسبت به هم دارند که در مقاله “تفاوت کانال خصوصی و عمومی تلگرام | Private vs Public Channels“ به آن‌ها اشاره داشتیم. اما آیا می‌دانید که تلگرام امکان تبدیل کانال خصوصی به عمومی و برعکس را ارائه می‌کند؟ بله! شما می‌توانید هر زمان که تمایل داشتید، کانال خصوصی خود را به کانال عمومی تبدیل یا دقیقا عمل عکس را انجام دهید. در این مقاله قصد داریم که به آموزش نحوه تبدیل کانال خصوصی تلگرام به کانال عمومی و برعکس بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

برای تبدیل یک کانال از حالت خصوصی به عمومی یا برعکس باید مراحل مشابه و بسیار ساده‌ای طی شود. بدین منظور مراحل زیر را طی کنید:
برنامه تلگرام را اجرا کنید.
وارد کانال مد نظر خود شوید.
نام کانال از بخش فوقانی صفحه لمس کنید تا به صفحه اطلاعات آن هدایت شوید.
آیکون سه نقطه موجود در گوشه سمت راست و بالای صفحه را لمس کنید.
گزینه Edit را انتخاب کنید. گزینه Channel Type را انتخاب کنید.
در کنار این گزینه حالت فعلی کانال شما نمایش داده شده است.
برای اینکه کانال خود را از عمومی به خصوصی تبدیل کنید باید گزینه Private Channel را انتخاب نمایید، اما برای اینکه کانال خود را از خصوصی به عمومی تبدیل کنید باید گزینه Public Channel را انتخاب نمایید.
در صورتی که کانال از خصوصی به عمومی تبدیل کنید باید برای لینک دعوت اختصاصی کانال یک عبارت منحصر به فرد که قبلا استفاده نشده است را هم در کنار me/ وارد نمایید.
 پس از اعمال تغییرات مد نظر باید آیکون تیک موجود در گوشه سمت راست و بالای صفحه را لمس کنید. به همین سادگی می‌توانید نسبت به تبدیل کانال خصوصی تلگرام به کانال عمومی و برعکس وارد عمل شوید.

اضافه کردن افراد جدید به لیست کانال در تلگرام

خرید ممبر تلگرام

خرید ممبر تلگرام

هرچه تعداد ممیر های شما بیشتر باشد کاربران جدید راحتر به کانال شما میپیوندند، افزایش ممبر کانال تلگرام یکی از دغه دغه های مدیران کانال تلگرام میباشد که مییتواند به کسب و کار شما رونق بخشد. با توجه به اینکه در روز های ابتدایی شروع به کار کانال تلگرام نیازمند گسترش مطالب کاال و افزایش ممبر کانال تلگرام میباشید باید اعتماد کاربران را به کانال جلب کرد یکی از نکاتی که میتواند شما را در رونق بخشیدن به کسب و کار و افزایش جلب اعتماد کاربران کمک نماید خرید ممبر تلگرام و افزایش ممبر کانال میباشد

مشاهده متن کامل »

افزایش ممبر تلگرام

افزایش ممبر تلگرام

زمانی که قابلیت ایجاد کانال به اپلیکیشن پیام‌رسان تلگرام اضافه شد، می‌شد حدس زد که کاربران بسیاری از این قابلیت استفاده کنند و کانال‌های فراوانی با موضوعات گوناگون به وجود بیاید. مزیت‌های مهم کانال‌های تلگرام مانند روش ساده‌ی ارتباط با مخاطب و ساده بودن انتشار محتوا در این کانال‌ها، انگیزه خوبی به بسیاری از اشخاص و صاحبان کسب و کارها داد تا از طریق کانال‌های تلگرام ارتباط با مخاطبین قبلی خود را حفظ کرده و یا گستره‌ی مخاطبین خود را افزایش دهند. اما مدیران این کانال‌های نو ظهور با چالشی مواجه هستند که پیش از این مشابه‌اش را در هیچ شبکه‌ی اجتماعی ندیده‌اند.

مشاهده متن کامل »

آکادمی تلگرام

آکادمی تلگرام

در این قسمت سعی بر ان است آموزش کاملی ازقسمت های مختلف تلگرام از جمله افزایش ممبر کانال تلگرام - تفاوت انواع ممبر- ساخت شماره مجازی - ساخت ربات افزایش ممبر در اختیار دوستان قرار گیرد امید است این آموزش افزایش ممبر کانال تلگرام دبد کاملی از این موضوع به شما بدهد بر همین اساس به استحضار کاربران عزیر میرساند این آموزش به صورت کامل میباشد به طوری که کلیه مسائل پوشش داده میشود در صورتی که برایتان سوالی در پیش امد با ما در ارتباط باشد.ذکات علم انتشار آن است. .

مشاهده متن کامل »

این قسمت مربوط به کسانی است که کد بازدید رایگان دارد یا در قرعه کشی خرید ممبر تلگرام برنده شده اند.