خرید ممبر تلگرام

افزایش ممبر تلگرام

آنچه تلگرام را از سایر پیام رسان ها  منحصر به فرد می کند امکانات مربوط به سوپر گروه  و کانال های تلگرام  میباشد. یکی از این امکانات مربوط به پین کردن (Pin) یا سنجاق کردن یک پیام به  بالای قسمت چت میباشد. در این قسمت پین کردن  پیام  آموزش داده مبشود .پین کردن پیام در سوپر گروه تلگرام میتواند به افزایش ممبر تلگرام و افزایش ممبر کمک کند. وقتی که یک گروه معمولی را در تلگرام به سوپر گروه تبدیل می‌کنید، قابلیت‌ها و امکانات جدیدی به آن اضافه می‌شود. یکی از این قابلیت‌ها مربوط به امکان پین کردن (Pin) یا سنجاق کردن یک پیام به بخش فوقانی پنجره مکالمه در گروه است. پین کردن پیام فقط توسط ادمین سوپر گروه تلگرام قابل انجام است. هنگامی که یک پیام را در سوپر گروه پین می‌کنید، آن پیام مانند عکس فوق در بخش بالایی پنجره سوپر گروه نمایش داده می‌شود و تا وقتی که ادمین دستور ندهد از آن بخش حذف نخواهد شد. پین کردن پیام در سوپر گروه تلگرام می‌تواند کاربردهای زیادی داشته باشد.
پین کردن مسج

برنامه تلگرام را اجرا کنید.
تلگرام خود را اپدیت کنید و پیشنهاد میکنیم حتما همیشه اپدیت تلگرام را اعمال کنید.
به سوپر گروه  یا کانال  خود مراجعه کنید.
پیامی را که  میخواهید پین شود را انتخاب  کنید و یک بار آن را لمس نمایید.
در بین گزینه‌هایی که در پنجره پاپ آپ نمایان شده‌اند، گزینه Pin را انتخاب کنید.
یک گزینه Notify all members را بزنید تا پیام پین شده برای تمام اعضای گروه نمایش داده شوند.
اگر تیک این گزینه را بردارید، پیام پین شده فقط برای خودتان نمایش داده می‌شود. گزینه Ok را لمس کنید.خرید ممبر تلگرام

خرید ممبر تلگرام

هرچه تعداد ممیر های شما بیشتر باشد کاربران جدید راحتر به کانال شما میپیوندند، افزایش ممبر کانال تلگرام یکی از دغه دغه های مدیران کانال تلگرام میباشد که مییتواند به کسب و کار شما رونق بخشد. با توجه به اینکه در روز های ابتدایی شروع به کار کانال تلگرام نیازمند گسترش مطالب کاال و افزایش ممبر کانال تلگرام میباشید باید اعتماد کاربران را به کانال جلب کرد یکی از نکاتی که میتواند شما را در رونق بخشیدن به کسب و کار و افزایش جلب اعتماد کاربران کمک نماید خرید ممبر تلگرام و افزایش ممبر کانال میباشد

مشاهده متن کامل »

افزایش ممبر تلگرام

افزایش ممبر تلگرام

زمانی که قابلیت ایجاد کانال به اپلیکیشن پیام‌رسان تلگرام اضافه شد، می‌شد حدس زد که کاربران بسیاری از این قابلیت استفاده کنند و کانال‌های فراوانی با موضوعات گوناگون به وجود بیاید. مزیت‌های مهم کانال‌های تلگرام مانند روش ساده‌ی ارتباط با مخاطب و ساده بودن انتشار محتوا در این کانال‌ها، انگیزه خوبی به بسیاری از اشخاص و صاحبان کسب و کارها داد تا از طریق کانال‌های تلگرام ارتباط با مخاطبین قبلی خود را حفظ کرده و یا گستره‌ی مخاطبین خود را افزایش دهند. اما مدیران این کانال‌های نو ظهور با چالشی مواجه هستند که پیش از این مشابه‌اش را در هیچ شبکه‌ی اجتماعی ندیده‌اند.

مشاهده متن کامل »

آکادمی تلگرام

آکادمی تلگرام

در این قسمت سعی بر ان است آموزش کاملی ازقسمت های مختلف تلگرام از جمله افزایش ممبر کانال تلگرام - تفاوت انواع ممبر- ساخت شماره مجازی - ساخت ربات افزایش ممبر در اختیار دوستان قرار گیرد امید است این آموزش افزایش ممبر کانال تلگرام دبد کاملی از این موضوع به شما بدهد بر همین اساس به استحضار کاربران عزیر میرساند این آموزش به صورت کامل میباشد به طوری که کلیه مسائل پوشش داده میشود در صورتی که برایتان سوالی در پیش امد با ما در ارتباط باشد.ذکات علم انتشار آن است. .

مشاهده متن کامل »

این قسمت مربوط به کسانی است که کد بازدید رایگان دارد یا در قرعه کشی خرید ممبر تلگرام برنده شده اند.