خرید ممبر تلگرام

پیام های بی صدا در تلگرام

یا زمان فعلی، زمان مناسبی برای ارسال پیام به مخاطبین میباشد ؟

با توجه به این که خیلی از مدیران کانال ابزار میکنند که ریزش دارند بر آن شدم نا یکی از عوامل ریزش ممبر های کانال را به صورت خلاصه بیان کنم

یکی دیگر از امکانات جذابی تلگرام در آپدیت کنونی که میتواند مفید باشد  قابلیت ارسال پست بی صدا است به این معنا که  مدیر کانال و نویسنده مطالب می توانید تعین که پیام ارسالی شما، به صورت Silent و بی صدا برای مخاطبین کانال ارسال شود. امروزه با توجه به اینکه کاربران در کانال های زیاد عضو هستند اگر قرار باید  از هر کانال روزی 20 پبام ارسال شود یعنی باید کاربران روزی هزاران بار گوشیشان سرو صدا ایجاد کند پس به عنوان یک مدیر کانال حتما تلاش کنید پیام هایتان را تا حد ممکن  بیثدا ارسال کنید . البته ابن امکان در تلگرام وجود دارد  که کاربر خودش هم بتواند یک کانال خاص را بی صدا کند بر هیمن اساس اکثر کاربران کانال‌ها را در حالت Mute قرار می دهند اما با این حال این ویژگی به مدیران کانال‌ها این امکان را خواهد داد تا اگر قصد ارسال پست‌های پشت سر هم، یا ارسال پست در دیروقت را دارند بتوانند این امر را بدون مزاحمت و ایجاد صدا یا نوتیفیکیشن برای کاربرانی که کانال را Mute نکرده اند ارسال کنند. برای این امر کافیست تا آیکون زنگ را که به کنار آیکون Attach اضافه شده است را لمس کنید تا غیرفعال شود.

در زیر به صورت تصویری و متنی ابن موضوع نمایش داده شده است

اگر به عنوان یک ادمین قصد داریم که پست بی صدا یا بدون اعلانی را در کانال تلگرام منتشر کنید، کافیست که مراحل زیر را طی نمایید: برنامه تلگرام را اجرا کنید. وارد پنجره کانال مد نظرتان شوید.

در گوشه سمت راست فیلدی که برای تایپ متن پست ارائه شده است، یک آیکون با نماد “زنگوله” را مشاهده می‌کنید.

این آیکون را لمس کنید تا خطی بر روی آن کشیده شود. به این صورت حالت ارسال پست بی صدا یا بدون اعلان در کانال تلگرام شما فعال شده است.

از این پس هر پستی که در کانال ارسال کنید بدون ارائه اعلان برای کاربران کانال در آن ضمیمه می‌شود. به منظور غیر فعال کردن این حالت کافیست که مراحل فوق را یک بار دیگر طی کنید تا خط موجود بر روی آیکون “زنگوله” برداشته شود.


خرید ممبر تلگرام

خرید ممبر تلگرام

هرچه تعداد ممیر های شما بیشتر باشد کاربران جدید راحتر به کانال شما میپیوندند، افزایش ممبر کانال تلگرام یکی از دغه دغه های مدیران کانال تلگرام میباشد که مییتواند به کسب و کار شما رونق بخشد. با توجه به اینکه در روز های ابتدایی شروع به کار کانال تلگرام نیازمند گسترش مطالب کاال و افزایش ممبر کانال تلگرام میباشید باید اعتماد کاربران را به کانال جلب کرد یکی از نکاتی که میتواند شما را در رونق بخشیدن به کسب و کار و افزایش جلب اعتماد کاربران کمک نماید خرید ممبر تلگرام و افزایش ممبر کانال میباشد

مشاهده متن کامل »

افزایش ممبر تلگرام

افزایش ممبر تلگرام

زمانی که قابلیت ایجاد کانال به اپلیکیشن پیام‌رسان تلگرام اضافه شد، می‌شد حدس زد که کاربران بسیاری از این قابلیت استفاده کنند و کانال‌های فراوانی با موضوعات گوناگون به وجود بیاید. مزیت‌های مهم کانال‌های تلگرام مانند روش ساده‌ی ارتباط با مخاطب و ساده بودن انتشار محتوا در این کانال‌ها، انگیزه خوبی به بسیاری از اشخاص و صاحبان کسب و کارها داد تا از طریق کانال‌های تلگرام ارتباط با مخاطبین قبلی خود را حفظ کرده و یا گستره‌ی مخاطبین خود را افزایش دهند. اما مدیران این کانال‌های نو ظهور با چالشی مواجه هستند که پیش از این مشابه‌اش را در هیچ شبکه‌ی اجتماعی ندیده‌اند.

مشاهده متن کامل »

آکادمی تلگرام

آکادمی تلگرام

در این قسمت سعی بر ان است آموزش کاملی ازقسمت های مختلف تلگرام از جمله افزایش ممبر کانال تلگرام - تفاوت انواع ممبر- ساخت شماره مجازی - ساخت ربات افزایش ممبر در اختیار دوستان قرار گیرد امید است این آموزش افزایش ممبر کانال تلگرام دبد کاملی از این موضوع به شما بدهد بر همین اساس به استحضار کاربران عزیر میرساند این آموزش به صورت کامل میباشد به طوری که کلیه مسائل پوشش داده میشود در صورتی که برایتان سوالی در پیش امد با ما در ارتباط باشد.ذکات علم انتشار آن است. .

مشاهده متن کامل »

این قسمت مربوط به کسانی است که کد بازدید رایگان دارد یا در قرعه کشی خرید ممبر تلگرام برنده شده اند.