خرید ممبر تلگرام

تلگرام چیست

 

تلگرام یک پیام رسان حرفه ای  رایگان است که اولین نسخه آن  در ۱۴ اوت ۲۰۱۳ راه‌اندازی شد. نسخه‌ی آلفای تلگرام برای اندروید به طور رسـمی در ۲۰ اکتبـر ۲۰۱۳ آغـاز به کار کرد ابن پیام رسان توسط پاول و نیکلای دورُف پشتیبانی می‌شود که هر دو برادر میباشند. پاول آن را از نظر مالی و ایدئولوژیکی و نیکلای بخش فنی را پشتیبانی می‌کنند. که دارای ویژگی های زیر است

 • سریع
 • امن
 • رایگان
 • ساده

تلگرام را روی گوشی‌های هوشمند، تبلت‌ها و حتی رایانه‌ها به کار ببرید. اپلیکیشن‌هایى برای سیستم عامل 

 • اندروید
 • ای او اس
 • مک
 • ویندوز
 • لبنوکس
 • وب 

با تلگرام، شما می‌توانید هرگونه پیام، عکس، ویدیو و هر نوع فایل را برای دیگران بفرسـتید. هـمچنـین مـی توانیـد گروه‌ها و کانال های براى انتشار اطلاعات ایجاد کنید.شما می‌توانید به مخاطبان خود پیام خصوصی و با رمزنگاری بفرستید و برای خود به جز شماره تلفن نام کاربری انتخاب کنید. در نتیجه، تلگرام مانند آمیزه‌اى از پیامک و ایمیل است. و می‌تواند تمامى نیازهاى شخصی و کارى شما را در پیام‌رسانی تأمین کند.

نکته قابل توجه این است که میتوانید همزمان از تمامی پلتفرم ها فوق به اکانت خودتان لاگین کنید.

 نسخه وب تلگرام

نسخه ویندوز و لینوکس

نسخه اندروید

نسخه ای او اس

نسخه مک

اکثر توسعه دهندگان تلگرام اصالتا اهل سن پترزبورگ هستند؛ شهری که به تعداد بی سابقهٔ مهندسان بسیار ماهرش مشهور است. تیم تلگرام به دلیل قوانین روسیه در زمینه آی‌تی مجبور به ترک این کشور شدند و مناطق مختلفی از جمله برلین، لندن و سنگاپور را برای دفتر مرکزی خود امتحان کرده‌اند. در حال حاضردر دبی اقامت دارند، اما این تیم اماده است تغییر قوانین محلی، مجددا تغییر مکان دهد.

امکانات  تلگرام

 1. امکان ارسال متن، عکس، ویدئو، فایل صوتی و …
 2. امکان مدیریت کانال از طریق چند حساب کاربری گوناگون
 3. مشاهده لیست مخاطبین
 4. مکالمه صوتی 
 5. چت خصوصی
 6. چت عمومی
 7. ساخت ریات
 8. مشاهده تعداد بازدید هر مطلب ارسالی در کانال و هر جایی خارج از کانال
 9. امکان بازنشر هر مطلب توسط کاربران
 10. جذب اعضای جدید از طریق آی دی یا لینک کانال
 11. قابلیت جذب نامحدود اعضا در کانال
 12. امکان افزودن ربات تلگرام بعنوان مدیر کانال
 13. قابلیت ایجاد کانال خصوصی یا عمومی

 

 


خرید ممبر تلگرام

خرید ممبر تلگرام

هرچه تعداد ممیر های شما بیشتر باشد کاربران جدید راحتر به کانال شما میپیوندند، افزایش ممبر کانال تلگرام یکی از دغه دغه های مدیران کانال تلگرام میباشد که مییتواند به کسب و کار شما رونق بخشد. با توجه به اینکه در روز های ابتدایی شروع به کار کانال تلگرام نیازمند گسترش مطالب کاال و افزایش ممبر کانال تلگرام میباشید باید اعتماد کاربران را به کانال جلب کرد یکی از نکاتی که میتواند شما را در رونق بخشیدن به کسب و کار و افزایش جلب اعتماد کاربران کمک نماید خرید ممبر تلگرام و افزایش ممبر کانال میباشد

مشاهده متن کامل »

افزایش ممبر تلگرام

افزایش ممبر تلگرام

زمانی که قابلیت ایجاد کانال به اپلیکیشن پیام‌رسان تلگرام اضافه شد، می‌شد حدس زد که کاربران بسیاری از این قابلیت استفاده کنند و کانال‌های فراوانی با موضوعات گوناگون به وجود بیاید. مزیت‌های مهم کانال‌های تلگرام مانند روش ساده‌ی ارتباط با مخاطب و ساده بودن انتشار محتوا در این کانال‌ها، انگیزه خوبی به بسیاری از اشخاص و صاحبان کسب و کارها داد تا از طریق کانال‌های تلگرام ارتباط با مخاطبین قبلی خود را حفظ کرده و یا گستره‌ی مخاطبین خود را افزایش دهند. اما مدیران این کانال‌های نو ظهور با چالشی مواجه هستند که پیش از این مشابه‌اش را در هیچ شبکه‌ی اجتماعی ندیده‌اند.

مشاهده متن کامل »

آکادمی تلگرام

آکادمی تلگرام

در این قسمت سعی بر ان است آموزش کاملی ازقسمت های مختلف تلگرام از جمله افزایش ممبر کانال تلگرام - تفاوت انواع ممبر- ساخت شماره مجازی - ساخت ربات افزایش ممبر در اختیار دوستان قرار گیرد امید است این آموزش افزایش ممبر کانال تلگرام دبد کاملی از این موضوع به شما بدهد بر همین اساس به استحضار کاربران عزیر میرساند این آموزش به صورت کامل میباشد به طوری که کلیه مسائل پوشش داده میشود در صورتی که برایتان سوالی در پیش امد با ما در ارتباط باشد.ذکات علم انتشار آن است. .

مشاهده متن کامل »

این قسمت مربوط به کسانی است که کد بازدید رایگان دارد یا در قرعه کشی خرید ممبر تلگرام برنده شده اند.