خرید ممبر تلگرام

سوالات متداول در خرید ممبر تلگرام

چرا لیست تمام  ممبر را نمیبینم   ؟

تلگرام  کلا 200 ممبر کانال را به مدیر و سازنده کانال نشان میدهد . پس اگر شما 1 میلیون ممبر هم داشته باشید فقط 200 نفر اخر که عضو کانال شما شده اند را نشان میدهد. پس وفتی خرید ممبر تلگرام را انجام میدهید و ممبر های شما بیشتر از 200 تا شد دیگه همه ممبر ها را نمیتوانید ببینید.

چرا نمیتوانم دوستانم  و مخاطبینم را  عضو  کانال کنم ؟

تلگرام ملا تا زمانی که ممبر های شما زیر 200 تا باشد به عنوان کمک  به شما اجازه میدهد مدیر کانال روزانه 35 نفر از مخاطبین خود را به کانال دعوت کند. زمانی که ممبر های شما بیشتر از 200 شود دیگر نمیتوانید به عنوان مدیر کسی رو اضافه کنید. فقط باید نشر محتوای کنید و خودشان جوین شوند.

خرید ممبر فیک را پیشنهاد میکنید ؟

در هر صورت اگر تعداد ممبر های کانال شما بیشتر از یه تعداد خاص باشه مطمن باشید یه اعتبار خاص به کانال شما میدهد و باعث میشود سایر کاربران با اعتماد بیشتری جوین کانال شما شوند .

فرق افزایش ممبر تلگرام با افزایش بازدید تلگرام در چیست ؟

در افزایش ممبر تلگرام تعداد ممبر های کانال بیشتر میشود اما در افزایش بازدید تلگرام تعداد بازدید های پست ها یعنی عدد چشم بغل پست ها بیشتر میشود.

ممبر های که خربداری شده است تا کی در کانال هستند ؟

ممبر های فیک ریزش ندارند و کم نمیشوند مگر اینکه تلگرام ان ها را پاک کند

اگر لینک کانال را در قسمت خرید ممبر تلگرام  اشتباه ثبت کنم باید چیکار کنم ؟

با شماره  های تماس در سایت پیام تلگرام ارسال کنید و در آن لینک در کانال همراه با کد رهگیری را ظرف 2 ساعت از خرید ارسال کنید

آیا با افزایش ممبر تلگرام پست های کانال بازدید میشود؟

بله در موقع افزایش ممبر تلگرام اعضای اضافه شده هر کدام 50 پست  آخر شما را بازدید میکنند.

آیا پس از خرید عضو پست های کانال نیز افزایش بازدید خواهند داشت؟
با توجه به مجازی بودن ممبر ها  این امکان وجود ندارد.
اگر بسته افزایش ممبر بخرم افزایش بازدید هم خواهم داشت؟

بله در بسته های افزایش ممبر علاوه بر افزایش ممبر تلگرام  پست های شما هم بازدید میشود


خرید ممبر تلگرام

خرید ممبر تلگرام

هرچه تعداد ممیر های شما بیشتر باشد کاربران جدید راحتر به کانال شما میپیوندند، افزایش ممبر کانال تلگرام یکی از دغه دغه های مدیران کانال تلگرام میباشد که مییتواند به کسب و کار شما رونق بخشد. با توجه به اینکه در روز های ابتدایی شروع به کار کانال تلگرام نیازمند گسترش مطالب کاال و افزایش ممبر کانال تلگرام میباشید باید اعتماد کاربران را به کانال جلب کرد یکی از نکاتی که میتواند شما را در رونق بخشیدن به کسب و کار و افزایش جلب اعتماد کاربران کمک نماید خرید ممبر تلگرام و افزایش ممبر کانال میباشد

مشاهده متن کامل »

افزایش ممبر تلگرام

افزایش ممبر تلگرام

زمانی که قابلیت ایجاد کانال به اپلیکیشن پیام‌رسان تلگرام اضافه شد، می‌شد حدس زد که کاربران بسیاری از این قابلیت استفاده کنند و کانال‌های فراوانی با موضوعات گوناگون به وجود بیاید. مزیت‌های مهم کانال‌های تلگرام مانند روش ساده‌ی ارتباط با مخاطب و ساده بودن انتشار محتوا در این کانال‌ها، انگیزه خوبی به بسیاری از اشخاص و صاحبان کسب و کارها داد تا از طریق کانال‌های تلگرام ارتباط با مخاطبین قبلی خود را حفظ کرده و یا گستره‌ی مخاطبین خود را افزایش دهند. اما مدیران این کانال‌های نو ظهور با چالشی مواجه هستند که پیش از این مشابه‌اش را در هیچ شبکه‌ی اجتماعی ندیده‌اند.

مشاهده متن کامل »

آکادمی تلگرام

آکادمی تلگرام

در این قسمت سعی بر ان است آموزش کاملی ازقسمت های مختلف تلگرام از جمله افزایش ممبر کانال تلگرام - تفاوت انواع ممبر- ساخت شماره مجازی - ساخت ربات افزایش ممبر در اختیار دوستان قرار گیرد امید است این آموزش افزایش ممبر کانال تلگرام دبد کاملی از این موضوع به شما بدهد بر همین اساس به استحضار کاربران عزیر میرساند این آموزش به صورت کامل میباشد به طوری که کلیه مسائل پوشش داده میشود در صورتی که برایتان سوالی در پیش امد با ما در ارتباط باشد.ذکات علم انتشار آن است. .

مشاهده متن کامل »

این قسمت مربوط به کسانی است که کد بازدید رایگان دارد یا در قرعه کشی خرید ممبر تلگرام برنده شده اند.